Kurumsal
Sima Cephe Dış Ticaret A.Ş.
İstanbul’da 2007 yılında resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır, kurucularının alüminyum sektörel geçmişi 2000 yılına kadar uzanmaktadır.
 
Şirketimizin temel ilkesi; 16 yıllık geçmişimizle kazandığımız tecrübemizi, kalite, güvenilirlik ve prensipli çalışma sistemini korumak ve geliştirmektir.
 Bu güne kadar Kamu sektöründe ve özel sektörde üstlenmiş olduğumuz taahhütlerimizi, doğru ve titiz çalışma prensibimizle, kusursuzca ve övgüyle tamamladık.
 
Taahhüt ettiğimiz tüm işleri en zor koşullarda dahi zamanında, gerektiği şekilde ve kusursuz olarak teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamak bizim en büyük kazancımızdır.
Gelecekte de bu gururu yaşamak için genç, dinamik, kaliteli, yönetim ve teknik kadromuzla, güçlü makine parkurumuzla ve en önemlisi geçmişten aldığımız güçle yılmadan çalışmaktayız.
 
Vizyon & Misyon
SİMA CEPHE Dış Ticaret A.Ş. İnşaat sektöründe belirlediği hedef; Deneyimli Teknik personel unsurunu, İleri teknolojiyi ve Kaliteli ürünü kullanarak, Müşterilerimize hizmette kaliteyi sürekli kılmaktır.
 
Uluslararası standartları ve müşteri memnuniyetini dikkate alan Sima Alüminyum, modern mimari yapılar ve farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip,uluslararası platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini,kalite anlayışı çerçevesinde Sima Alüminyum çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir. Yurt içi ve yurt dışı inşaat sektöründeki pazar payımızı yaptığımız ve yapacağımız mimari konsept projeler ile daha üst seviyelere çıkarmak.
Sima Alüminyum inşaat sektöründeki bu hedeflerini; Mimaride mükemmellik; optimum kullanım, akıllı sistemler, son teknolojik yenilikler, bilgi birikimi ve deneyimi ile gerçekleştirecektir.


 Yasal Uyarı   I   Gizlilik Politikası

 

 

Turkey - İstanbul Merkez Ofis - Adres: Sanayi Mahallesi Sanayi Caddesi. No: 15 - Kurtköy / Pendik / İSTANBUL - Telefon: +90 216 398 98 50 - Faks: +90 216 398 93 50

E-Posta: info@simacephe.com

 

Powered By İpekci Bilgisayar